Přihlásit
    Program      Doprovodný program

Doprovodný program

2017

Součástí festivalu bude i pestrá nabídka občerstvení, těšit se můžete například na dobroty z pekárny mamacoffee, šťavnaté burgery Kaiser Franz, poctivé polévky z Polévkárna nebo čínské knedlíčky dim sum od TamarindTree. A pokud po jídle dostanete chuť na pivo, nemějte žádný strach – BeerGeek Bar se o vás postará 😉

Každý den od 13:00 se bude také oblíbený Milk Battle, neboli soutěž v kreslení mléčnou pěnou do kávy, a to na Nuova Simonelli Latté Art stage.

Svou jedinečnou slackline show nazvanou „high on espresso“ pak před zraky všech přítomných na nádvoří kampusu předvede flying barista Saša Kasal (Slackline academy / flowtci), který nedávno přešel slacklajnu nataženou mezi Týnským chrámem a Staroměstskou radnicí. V sobotu se na něj přijďte podívat v 11:30 a 14:00, v neděli pak v 11:30, 14:00 a 16:00.

Chybět samozřejmě nebude ani tradiční festivalová party, která se uskuteční v sobotu 14. října od 20:00 v Café Jedna ve Veletržním paláci. Pro více informací mrkněte do sekce kulturní program.

Sponzoři

Hlavní partneři